خدمات طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در سایت آرش عظیمی با آخرین متدهای طراحی و در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل توسعه انجام می شود.
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مانند ساختن یک شعبه جدید از فروشگاه شماست. وب سایت فروشگاه شما محدودیت مکانی و زمانی را برای مشتریان برای خرید محصولات شما حذف می کند. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید به صورت 24 ساعته به فعالیت خود ادامه دهید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره 09129630204 تماس بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی عالی = فروش عالی

با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش محصول و شناخت برند غیر قابل انکار است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که حس اعتماد و امنیت را در خرید القا کند و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.
نحوه برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه تاثیر زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در مورد فروشگاه های آنلاین نیز صدق می کند. طراحی سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روانشناسی خرید، استراتژی فروش مناسب باشد. چنین طراحی وب سایت حرفه ای نمی تواند تاثیر مثبتی در جذب مشتری به فروشگاه اینترنتی شما داشته باشد.

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

روزانه میلیون ها جستجو توسط کاربران در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. قرار دادن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر زیادی در بازدید کاربران از سایت داشته باشد و در نتیجه مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کار شما جذب کند.
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما باید به گونه ای باشد که برای موتورهای جستجو مانند گوگل مناسب باشد. طراحی صحیح و بهینه وب سایت حرفه ای در کنار مشاوره سئو می تواند سئو سایت شما را راه اندازی کند و سپس با قرار دادن محتوای مناسب به هدف خود (نمایش نتیجه اولیه جستجوی گوگل) برسید.
شرکت طراحی سایت وب وان با استفاده از نیروهای متخصص و متخصص، طراحی سایت را با رعایت اصول سئوی فروشگاهی انجام داده است و سایت طراحی شده توسط این تیم هیچ مشکلی از نظر سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل نخواهد داشت. در واقع وب وان دارای بالاترین کیفیت در خدمات سئو می باشد. وب سایت های طراحی شده توسط وب وان از نظر سئوی داخلی و سئو فنی کاملا بهینه شده اند.

طراحی فروشگاه اینترنتی موفق

قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، باید خود را به جای مشتریان خود قرار دهید و انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید. و سعی کنید تمام انتظارات را برآورده کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق: سایت با بارگذاری بالا، توضیحات کافی و مناسب برای محصولات، سهولت استفاده از سایت، مشاوره و گفتگوی آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد تخفیف و … می باشد.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

 • سیستم سبد خرید
 • دسته بندی محصولات
 • قابلیت اتصال به درگاه بانکی
 • اطلاع از خرید به صورت ایمیل
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • قابلیت ثبت نظر کاربران
 • امکان مقایسه محصولات با دیگر محصولات
 • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی ها
 • روش های خرید و ارسال
 • مدیریت حساب های بانکی
 • لیست علاقه مندی ها
 • داشتن حساب مجازی و یا کیف پول
 • مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
 • برنامه چاپ خودکار سفارش
 • یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبارداری
 • امکان اعمال تخفیفات
 • مدیریت واحد های پولی و ارزی
 • سیستم b2b
 • امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان

طراحی سایت شرکتی

امکانات و ویژگی های سایت فروشگاهی بر روی تصمیمات مشتریان تاثیر زیادی داشته و آنها را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدیدکنندگان نمی توانند به راحتی به محتوای آن دسترسی داشته باشند یا جستجوی قوی ندارند. سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت وب سایت و برند شما تأثیر منفی بگذارد و احتمال خروج کاربر از سایت شما را افزایش دهد. بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد طبقه بندی محصولات و سیستم جستجوی کاربردی و خوبی باشد.
اهمیت موتور جستجو در وب سایت فروشگاهی شما به حدی است که در صورت عدم کارکرد صحیح، احتمال نارضایتی کاربران و در نتیجه خروج از سایت فروشگاه را افزایش می دهد. در نتیجه نباید از جستجوهای ساده استفاده کرد و باید از جستجوی پیشرفته استفاده کرد.

ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت فروشگاهی

یکی از قسمت های مهم و رایج در ساخت سایت فروشگاهی قسمت مربوط به ثبت نام کاربر می باشد. در طراحی این قسمت از سایت باید دقت شود که یک فرم بزرگ با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد. تعداد محدودی اطلاعات محدود باید در قسمت نهایی خرید از کاربر درخواست شود مانند: آدرس، تلفن و ….
همچنین امکان درخواست تمامی اطلاعات از کاربر در مرحله ثبت نام وجود دارد تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قابل تغییر برای مشتریان قرار گیرد. بهتر است اطلاعات را مرحله به مرحله در فرم ها دریافت کنید.

جلب اعتماد مشتریان

در روند کار سایت فروشگاهی ، اعتماد سازی بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که پرداخت آنلاین در سایت شما انجام می شود به جهت افزایش امنیت اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود.وقتی برند شما شناخته شود محصولات جدید شما با تکیه بر رزومه خوب شما، به راحتی فروش رفته و با استقبال بالایی روبه رو خواهد شد.

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه یکی از امکانات ضروری سایت های فروشگاهی می باشد. زمانی که به مشتریان خود این امکان را می دهیم که بتواند ویژگی های چند محصول را با هم مقایسه کرده و بهترین را انتخاب نماید. در خرید های بعدی نیز از طریق وب سایت شما اقدام خواهد نمود. بنابراین امکان مقایسه محصولات یکی از ویژگی های ضروری وب سایت های فروشگاهی می باشد.

فعال کردن دیدگاه ها

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که، بخش دیدگاه های مشتریان را فعال کنید. فعالی کردن این بخش چندین مزیت دارد که عبارتند از:

 • شما از این طریق می توانید محصولات خود را مورد بررسی دهید که کدام یک از آنها مورد قبول مشتریان است و کدام یکی از آنها را مشتریان زیاد نمی پسندند. با متوجه شدن این مسئله می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید.
 • با این کار مشتریان سایت تان بازاریاب شما می شوند و می توانند با یکدیگر در تعامل قرار بگیرند. در واقع مشتریانی که محصولی از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت بیان می کنند و مشتریان دیگر می توانند آن نظرات را مشاهده کنند تا با محصول آشنایی بیشتری به دست آورند.
 • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند.

جستجوی محصول

بیشتر شما زمانی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال محصول مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن محصول بیشتر کنید. به همین دلیل باید در طراحی سایت فروشگاهی به این نکته توجه زیادی داشته باشید. هرچه کادر جستجوی سایت شما قدرتمندتر باشد، مشتریان راحت تر محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و آن محصول را خریداری می کنند. برخی از سایت هایی که به صورت پیشرفته طراحی نشده اند، کادر جستجوی آنها پیشرفته نیست و در نتیجه مشتری نمی تواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند. برای اینکه مشتریان محصولات شما را بخرند بهتر است به این نکته توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید محصولات سایت خود را بفروشید.

روش های خرید در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

پرداخت آنلاین

در این روش پرداخت باید ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت کرده و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد. در اکثر فروشگاه های دیجیتال تنها روش خرید پرداخت آنلاین می باشد.

پرداخت در محل

اغلب کاربران، روش پرداخت در محل را ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. این روش به این صورت است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود.

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی

 

مزایای طراحی سایت فروشگاهی توسط آرش عظیمی

طراحی سایت این شرکت توسط تیم مجرب و متخصص آرش عظیمی به وضوح دارای ظاهر و گرافیکی جذاب و شیک به منظور راضی نگه‌داشتن مشتریان شرکت در وهله اول می‌باشد و می‌تواند از نظر روحی و بصری بر مشتریان شما تأثیر مثبت بگذارد. طراحی سایت، علاوه بر داشتن گرافیک منحصر به فرد و در عین حال زیبا، می‌تواند تأثیر بسزایی در اعتماد مشتریان به آن شرکت داشته باشد.

ارتقای رتبه سایت در گوگل برای کلمات کلیدی خاص که معرف فعالیت شرکت شما هستند نیز از دیگر مزایای تیم آرش عظیمی است. با ارتقای جایگاه و رتبه سایت خود می‌توانید کالا و خدمات خود را به مشتریانی که به دنبال تولید کننده یا تأمین کننده مناسب هستند معرفی کنید.

از آنجایی که تمرکز اصلی یک سایت توجه به حضور در صفحه اول گوگل و برند سازی است، لذا تیم آرش عظیمی وب سایت شرکت‌ها و سازمان‌ها را برای نمایش در صفحه اول و لینک‌های برتر گوگل طراحی می‌کند. استفاده از طرح‌های ساده و سایت‌های کپی شده قطعاً نمی‌تواند در این راه کمکی به شما کند. بنابراین صرف هزینه معقول و صحیح برای طراحی یک وب سایت حرفه‌ای اولین قدم برای توسعه و تحول از طریق بازاریابی اینترنتی است.

همچنین همان‌طور که گفتیم این روزها بحث در مورد مفهوم بهینه‌سازی سایت به شدت افزایش یافته است و ما تضمین می‌کنیم که تیم آرش عظیمی به این موضوع توجه ویژه‌ای دارد. سئو با کاربری‌های مختلف بر اساس الگوریتم‌های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است زیرا به این ترتیب آمار بازدید و ترافیک سایت افزایش می‌یابد و خواسته‌های مدیران سایت برآورده می‌شود، بنابراین بسیار مهم است که تیم azimi.info در طراحی سایت شما به این اصل مهم توجه ویژه‌ای دارد. تیم آرش عظیمی نیز می‌تواند پس از طراحی سایت برای شما با هزینه اندکی تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای اول آپلود سایت در رتبه‌های برتر گوگل دیده شوید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی، تعرفه وب سایت تعیین می شود. هزینه طراحی سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر می باشد. در واقع قیمت طراحی سایت متناسب با خدمات ارائه شده است. هزینه طراحی سایت فروشگاهی آرش عظیمی با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد ها، متعادل و مناسب می باشد.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در سایت آرش عظیمی چگونه است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، کارفرما ابتدا فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ یا فایل های دیگر تحویل داده می شود. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتودهای صفحات مختلف از بخش گرافیک جهت بررسی و بررسی به کارفرما تحویل داده می شود که در صورت تایید، طرح گرافیکی جهت اجرا و کدگذاری به دستگاه مربوطه ارجاع داده می شود. بخش و در نهایت برای تایید مجدد در اینترنت قرار می گیرد. در صورت عدم تایید طرح، درخواست تغییرات یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است.

 

آرش عظیمی

تمام تمرکزم بر این است که کسب و کارها به نتایج عالی در زمینه های توسعه سازمانی و بهبود عملکرد سازمانی دست یابند و خود را از هزینه ها و صرف زمانهای بسیار رهایی سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!