معرفی کتاب

کتاب 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا

خلاصه نوشته
  • تهیه و ارائه نرم افزارهای سفارشی
  • تجزیه و تحلیل کلیه ی اطلاعات(اکسل، دیتابیس و ...)
  • تهیه و ارائه گزارشات، نمودار و داشبوردهای مدیریتی
  • ارائه نرم افزارهای تحت ویندوز، وب و موبایل
  • انجام امور دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و فروش
  • طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

کتاب 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا اثری از دارن هاردی است که توسط انتشارات نگاه نوین (ثروتمندان خودساخته) آن را به چاپ رسانده است.

انتشارت «نگاه نوین» که در سال های اخیر، دارن هاردی، نویسنده و مدرس درجه یک موفقیت در جهان را در قالب کتاب های «اثر مرکب»، «دیوانگان ثروت ساز» و «بهترین سال زندگی تو» به ایرانیان معرفی کرده است، حالا کتاب « 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا» را که شامل مهم ترین بهترین درس گفتارهای اوست منتشر می کند.این درس گفتارها در طول سال های اخیر در رسانه های آنلاین و آفلاین به زبان انگلیسی در اختیار مخاطبان جهانی قرار گرفته است و در ابعاد میلیونی منتشر شده است.

این کتاب به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

این کتاب می تواند تاثیرگذاری بالایی روی آن دسته از مخاطبانی داشته باشد که در جست و جوی موفقیت شخصی و شغلی و دستیابی قطعی به اهداف شان هستند. یادداشت های این کتاب به گونه ای از سوی دارن هاردی آماده شده است که در یک نشست پنج دقیقه ای می توان کل یادداشت را خواند و شروع به اجرای آن کرد. ترفند هایی که هاردی در این مجموعه یادداشت ها به مخاطبان آموزش می دهد روی میلیون ها نفر در سراسر دنیا اثر گذاشته است.

کتاب 10 هفته تا موفقیت در مورد چیست؟

این کتاب از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول و کوتاه این کتاب به همان عنوان کتاب یعنی 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا می پردازد و به شما یک برنامه ی عملی برای هر هفته می دهد که توضیح شروع از هفته اول را از زبان دارن هاردی بخوانید:

روز بخیر! می دانم که خیلی از شما در وضعیتی هستید که من در گذشته بودم: همیشه دارید تلاش می کنید؛ ولی هیچ وقت از حد مشخصی بالاتر نرفته اید. به همین خاطر قرار است که من بعضی درس هایی را که از موفق ترین انسان های دنیا یاد گرفته ام، در 10 مرحله ی مفید و مختصر در اختیارتان قرار دهم.من 10 راه حل پیش پایتان می گذارم تا بتوانید عاداتی را کنار بگذارید که قوه ی خلاقیت تان را از بین برده اند و توانایی وجودی تان را کم کرده اند.

در بخش دوم به عواملی هم چون غلبه بر دشمن شماره یک موفقیت، جهشی از خوب به عالی، هرم موفقیت و … که در رسیدن به موفقیت شما تاثیر گذار است پرداخته می شود.

قسمت هایی از کتاب

مشخص است که پیکاسو هنرش را به عنوان کسب و کارش در نظر گرفته بود. من هم کسب و کارم را به عنوان هنر در نظر می گیرم.» (صفحه 42)

قبل از آن که چیزی به دست آورید، باید کاری انجام دهید؛ و قبل از آن که کاری انجام دهید، باید به آن تبدیل شوید. (صفحه 60)

زندگی، یک راز است و شما نمی توانید خیلی با قطعیت از برنامه های تان حرف بزنید.  (صفحه 62)

ناپلئون هیل در یک همایش از شرکت کنندگان پرسید:

« فکر می کنید به صورت میانگین هر شخص، قبل از تسلیم شدن و رها کردن هدفش، چه مقدار زمان صرف به دست آوردن آن می کند؟»

بعد از اینکه چند نفر حدس هایی زدند، او جواب درست را به مردم داد:«کم تر از یک روز».(صفحه 86)

تعریف جان وودن از موفقیت:

موفقیت یعنی بخشی از ذهن که از نهایت تلاش شما اطمینان و رضایت خاطر دارد. بخشی از ذهن که می داند شما توانایی انجام کاری را دارید. (صفحه 91)

جامعه دوست دارد که شما فردی متوسط رو به پایین باشید. در واقع، همه ترجیح می دهند شما هم مثل آن ها فرد متوسطی باشید و نهایت تلاش تان را نکنید تا آن ها احساس بدی در مورد خودشان و تلاش نکردن شان نداشته باشند.فقط خود شما می توانید خودتان را بالا بکشید و استانداردهای جدید و بالاتری برای خودتان تعیین کنید. (صفحه 92)


کتاب 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا

  • نویسنده: دارن هاردی
  • ترجمه: شادی حسن پور
  • انتشارات: نگاه نوین
  • تعداد صفحات: 134

آرش عظیمی

تمام تمرکزم بر این است که کسب و کارها به نتایج عالی در زمینه های توسعه سازمانی و بهبود عملکرد سازمانی دست یابند و خود را از هزینه ها و صرف زمانهای بسیار رهایی سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!